İnsan Kaynakları

Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş., hedeflerini gerçekleştirirken birlikte yola çıktığı çalışanlarına verdiği değerle İnsan Kaynakları yönetiminde de fark yaratacak uygulamalar sağlamak için sürekli iyileştirme prensibi ile çalışmaktadır.

Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş. tüm şirketleri ile ortak kurum kültürü oluşturmayı, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Sağlığı ilkelerinin ön planda tutulduğu bir yönetim anlayışı yerleştirmeyi temel hedef olarak belirlemiş; hedeflerine ulaşma yolunda; katılımcı, yeniliklere, gelişime ve geliştirmeye açık, global bakış açısına sahip çalışanlarla birlikte hareket etmeyi benimsemiştir.

Çok uluslu yapısıyla toplamda %67 Türk, %33 oranında ise yabancı uyruklu personel istihdam eden Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş.'nin çalışan sayısı her geçen yıl artmaktadır.

Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş., çalışanlarının motivasyonlarını arttırmak ve değişen piyasa koşullarını yakalamada destek olmak amacı ile planlı bir "eğitim ve geliştirme" faaliyeti sürdürmektedir. Eğitimler iç eğitimler ve dış eğitimler olarak planlanmakta, dış eğitim desteği profesyonel danışmanlarca sağlanmaktadır. İç eğitimler ise şirketin üretim ve yönetim süreçlerindeki gelişmelere bağlı olarak planlanmakta ve sürekli bilinçlendirme konularını içermektedir.

Dentaş Kağıt İnsan Kaynakları'na ik@dentaskagit.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz. İş başvurularınız için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Staj başvurularınız için lütfen "Abalıoğlu Holding Staj Programı"nı ziyaret ediniz.