Hakkımızda

Dentaş Kağıt

Dentaş Kağıt Sanayi AŞ, kökleri 1941 yılına kadar uzanan ve kurumsal ilkelerle yönetilen Abalıoğlu Holding AŞ iştirakidir. Kuruluşu 1972 yılına dayanan şirketimiz, viyol olarak adlandırılan kalıplanmış selülozik ambalaj tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet göstermektedir. Yenilikçi ürünleri ile dünyanın her yerinde tercih edilen seçkin bir marka olmayı stratejik hedef olarak belirleyen Dentaş Kağıt’ın bünyesinde, Türkiye’de Denizli ve Aksaray’da bulunan 2 tesisin yanı sıra, Romanya’da SC Dentas Romania SRL unvanlı tesisi bulunmaktadır.


Holding politikamız “önce insan” ve “toplumdan aldığını büyüterek toplumla paylaşma” ilkeleri ışığında şekillenmektedir. Çevre dostu olan kalıplanmış selülozik ambalaj üretimini uluslararası yatırım politikaları ile genişleten şirketimiz, kendi teknolojisini sürekli geliştirerek büyümesini her geçen gün devam ettirmektedir.


Bugün şirketimiz; uzman çalışanları, tecrübesi, bilgi birikimi ile kazandığı bağımsız teknolojisi ve mükemmel hizmet anlayışıyla, sürekli olarak ürün ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.


Ürettiği mamul itibarı ile çevre konusunda duyarlı olan Dentaş Kağıt, aynı duyarlılığı üretim aşamasında da göstermektedir. Ortaya çıkan atıklar kapalı sistemle yeniden üretime kazandırılmaktadır. Dentaş Kağıt, tamamen doğayla dost ve insan sağlığına zararsız maddeler kullanmakta olup sektörde bu kaygıyı en çok taşıyan firmalar arasında bulunmaktadır. Üretim faaliyetleri esnasında doğaya buhar ve temiz su dışında hiçbir atık bırakmayan Dentaş Kağıt, sosyal sorumluluk projelerini de desteklemektedir.


İletişime Geçin

Alanında en iyi hizmeti veren ve sektöre özel çözümler sunan Dentaş Kağıt ile iletişime geçin.

İletişim

+90 258 269 2100

Email

info@dentaskagit.com.tr